Blog cz

Ferrari 812 GTS: Instalace Mansory Body Kitu týmem Dwiger Automotive

V naší studiu Dwiger Automotive v Praze s hrdostí představujeme náš nedávný projekt - Ferrari 812 GTS s body kitem od Mansory. Tento projekt, který trval přibližně dva týdny, zahrnoval nejen instalaci prvků body kitu, ale také pečlivé ošetření karbonových detailů.

Co jsme udělali s tímto ikonickým sportovním vozem?
Karbonové kryty větracích otvorů
Instalace Mansory Body Kitu: Náš tým profesionálů nainstaloval spoiler, zrcátka, kryty předního nárazníku, zadní difuzor s integrovaným brzdovým světlem, kryty kapoty, kryty klik dveří a další prvky body kitu Mansory.
Karbonové kryty klik dveří

Celkem bylo nainstalováno 26 karbonových prvků, které autu dodaly jedinečný a agresivní vzhled.
Karbonové kryty zadních světel
Důkladné ošetření karbonu: Před instalací jsme provedli kompletní ošetření karbonových dílů. Každý detail byl pečlivě lakován, aby byla zajištěna jeho trvanlivost a ochrana proti vnějším vlivům.

Kryty zrcátek
Naše práce na tuning Ferrari 812 GTS s body kitem Mansory není jen o instalaci dílů, ale o umění automobilového tuningu.
Zadní difuzor (se stop světlem) od Mansory
Jsme hrdí na každý projekt, který realizujeme, a tento není výjimkou.

Zveme vás k prohlédnutí fotografií naší práce a přesvědčte se o kvalitě našich služeb. Proměňte své auto v umělecké dílo s Dwiger Automotive!
Proces lakování karbonových dílů
Kryty bočních prahů
Navíc se náš klient rozhodl aplikovat na auto polyuretanovou ochrannou fólii, a my jsme tuto úlohu rádi dokončili.

Pokud chcete na svém autě nainstalovat tuning body kit nebo aplikovat ochrannou fólii, neváhejte nás kontaktovat. Naši profesionálové jsou připraveni přijmout jakoukoli výzvu a proměnit váš vůz ve skutečné umělecké dílo. Nacházíme se v Praze a vždy rádi pomůžeme realizovat vaše automobilové sny.

Pro sjednání konzultace nebo další informace nás prosím kontaktujte.

www.dwiger.com