Blog cz

V Praze se otevřelo nové auto styling centrum a autoservis Dwiger

Společnost Dwiger Automotive, která na evropském trhu působí již několik let, otevřela své první autocentrum v České republice.

Autocenter Dwiger nabízí tyto služby: vnější tuning a styling, polep karoserie ochrannými (PPF) nebo barevnými (vinyl) fóliemi, leštění karoserie, čalounění interiérů a interiérových prvků vozu přírodní kůží, kompletní chemické čištění a detailing
Ve stylingovém studiu Dwiger pracují profesionály, kteří mají dovednosti a zkušenosti v oblasti automobilového designu a úprav. Pomáhají milovníkům aut realizovat jejich sny o jedinečném a vzácném voze vytvořit vlastní design a styl, který bude odrážet osobní vkus majitele.

Specialisté Dwiger vám mohou vybrat a nainstalovat exkluzivní body kit pro váš vůz od výrobců jako Mansory, Brabus atd.
Dwiger pracuje pouze s prémiovými materiály vyrobenými v USA a EU. Pomocí služeb stylingového studia můžete zcela změnit obvyklý vzhled svého vozu a zvýraznit ho. Nebo naopak vrátit původní vzhled vozu pomocí služby kompletního chemického čištění, detailingu a vyleštění karoserie.
Kromě tuningu a péče o exteriér poskytuje Dwiger profesionální služby pro britské značky Land Rover a Jaguar. Brzy se k těmto značkám přidají Mercedes-Benz a Porsche.

V servisním středisku Dwiger Automotive můžete získat pravidelnou údržbu vozidla, vyměnit oleje a filtry, provést úplnou diagnostiku a opravit jakýkoli problém související s rozbitým motorem nebo podvozkem.

Při práci s vozidly Land Rover / Jaguar používá Dwiger pouze originální náhradní díly a vybavení doporučené výrobci těchto značek. Je tak zaručena vysoká kvalita a trvanlivost provedené práce.
Servisem vozu v servisu Dwiger šetříte svůj čas i peníze, protože služby jsou mnohem levnější a rychlejší než u autorizovaného prodejce.

Tým Dwiger mluví česky, anglicky, rusky a ukrajinsky.

Kromě toho se společnost zabývá nákupem/prodejem luxusních vozů jako jsou Mercedes-Benz třídy G, Range Rover, BMW X7 a další. Vzhled nových vozů na prodej můžete sledovat na našem Instagramu.

Autocentrum se těší na nové zákazníky!

Adresa: Hrdinů 702, Horoměřice (pouze 20 minut od centra Prahy, viz na mapě)

Pracovní doba: od 09:00 do 20:00 denně kromě neděle

Telefon: +420-728-565-781

Web a sociální sítě:

https://www.dwiger.com/

https://www.facebook.com/dwigercars

https://www.instagram.com/dwiger_automotive/

Dwiger Automotive rozšiřuje svůj tým a hledá zkušené automechaniky, mechaniky, autoelektrikáře. Pokud máte zkušenosti a chuť pracovat, zašlete nám prosím svůj životopis office@dwiger.com nebo volejte
+420-728-565-781.