Opravy interiérů automobilu

Renovace kůže interiéru auta je komplex služeb pro obnovení celistvosti a atraktivity interiéru. Práce se provádějí pomocí moderních technologií včetně všech nuancí konkrétního vozu, typu kůže a požadovaného designu. Výsledkem je, že majitel obdrží renovovaný interiér, bez známek provozu.

Vlastnosti prováděných prací:
Čalounění a interiér vozu během provozu netrpí o nic méně než exteriér. Příčinou vad a poškození jsou mechanické vlivy, tření oděvů, přeprava domácích mazlíčků nebo dětské hry, chemické působení mycích prostředků nebo neopatrnost. I při nejopatrnějším zacházení se však nemilosrdný vliv času postupně, ale se nevyhnutelně odráží na stavu kabiny. Na kůži jsou praskliny, oděrky a škrábance, třísky, tvarové deformace a odolné skvrny, které nelze odstranit chemickým čištěním.

K vyřešení všech problémů a odstranění nuancí používají specialisté Dwiger nejpokročilejší nástroje. Pomůžeme vám zrestaurovat váš interiér nebo udělat kompletní čalounění a tím předělat váš interiér.

Odborníci autocentra Dwiger nabízejí svým klientům profesionální přístup ke všem pracím

Mezi naše hlavní výhody jsou:
Specialisté autosalonu mají bohaté zkušenosti s restaurátorskými pracemi a jsou vysoce kvalifikovaní v oboru restaurování a přečalounění interiérů vozů v Praze. V procesu jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály, profesionální vybavení a pokročilé metody restaurátorských prací. Obraťte se na odborníky Dwiger uznávané po celé České republice a dejte svému interieru nový život.
Odborníci autocentra Dwiger nabízejí svým klientům profesionální přístup ke veškeré jejich práci
dostupnost postupu
pečlivá pozornost k detailům
efektivita pracovního výkonu

Vybrat službu