VIP transferové služby v Evropě

Dwiger Automotive představuje exkluzivní VIP transferový servis do vedoucích měst a hlavních měst Evropy. Naše společnost sídlí v Praze, ale je připravena pohodlně přepravit cestující do jakéhokoli místa v Evropské unii.

Cestujte s luxusem a stylem
Společnost Dwiger Automotive, váš spolehlivý partner v Praze, je rád, že vám může nabídnout službu - prémiový transferový servis pro VIP cestující. Rozšiřujeme hranice pohodlí a luxusu, nabízíme exkluzivní cesty do nejslavnějších měst a hlavních měst Evropy, včetně Mnichova, Svatého Mořice, Courchevelu, Ženevy, Curychu, Karlových Varů, Paříže, Berlína, Drážďan, Říma, Madridu, Londýna, Vídně, Bruselu, Barcelony, Amsterodamu, Milána a mnoha dalších.

Naše vozidla Mercedes-Benz V-class a Audi A8 jsou vrcholem automobilového luxusu a pohodlí. Mercedes-Benz V-class je ideální pro skupinové cesty a rodinné výlety, zatímco Audi A8 zajišťuje eleganci a modernost, které ocení milovníci stylu.
Zaručujeme pohodlí, bezpečnost a servis
Naše služby jsou ideální pro různé příležitosti: od obchodních cest a firemních akcí po svatby a další slavnostní události. Zaručujeme nejen pohodlí a bezpečnost na cestách, ale také poskytujeme úžasnou úroveň služeb, která odpovídá vašemu postavení.

Náš tým profesionálních řidičů, kteří mluví několika jazyky, je připraven nabídnout vám nejen přepravu, ale také nezapomenutelný zážitek z cestování po Evropě. Objevte úžasná města a krajiny v atmosféře exkluzivity a pohodlí.

Vybrat službu